مصرف کیسه فریزر جعبه ای

استفاده از کیسه فریزر یکی از بهترین راه‌های نگهداری مواد غذایی در فریزر است. سبکی و راحتی استفاده از کیسه‌های فریزری، این محصولات را به بهترین نگهدارنده برای مواد غذایی تبدیل کرده است. از کیسه‌های فریزری برای نگهداری مواد و محصولات دیگر نیز استفاده می‌شود.

مشخصات

کیسه فریزر آیری پلاست برای نگهداری طولانی مدت مواد غذایی در دمای 18- درجه سانتی‌گراد مناسب است. این کیسه‌ها در برابر سرما تا دمای 20- درجه سانتی‌گراد مقاومت می‌کنند. درز دوخت کیسه‌ها معادل 72 ساعت با بار 500 گرم مقاوم است. کیسه فریزر آیری پلاست دارای علامت بهداشت سازمان غذا و دارو (تولید و بسته‌بندی در خط تولید کاملا بهداشتی و مورد تایید سازمان غذا و داروی ایران) است. در این کیسه‌ها از مواد پلی اتیلن سبک و سنگین با درصدهای ترکیب مناسب استفاده شده است. این کیسه‌ها دارای مجوز FDA نیز هستند.

ضخامت و ابعاد هر برگ کیسه مطابق با استاندارد ملی ایران است. این کیسه‌ها دوخت مناسبی دارند و در هنگام حمل مواد غذایی دچار پارگی نمی‌شوند. کیسه‌های فریزر آیری پلاست رطوبت، تازگی و رنگ طبیعی مواد غذایی منجمدشده را حفظ می‌کنند. این کیسه‌ها در هنگام استفاده و بسته‌بندی مواد غذایی دچار پارگی نمی‌شوند. بالا بودن زمان نگهداری مواد غذایی (shelf time) در دمای انجماد، از دیگر مزایای کیسه‌های فریزر آیری پلاست است.

کیسه فریزر آیری پلاست

کیسه فریزر آیری پلاست

کیسه‌های فریزر آیری پلاست با توجه به کاربردهای مختلفی که دارند، در انواع مختلفی تولید می‌ش4وند. این کیسه آسان‌مصرف و تقویمی آیری پلاست، از جمله انواع کیسه‌های فریزر آیری پلاست هستند.

موارد استفاده از کیسه فریزر آیری پلاست در مکان‌های گوناگونی استفاده می‌شود. رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی، قنادی‌ها، مغازه‌ها (جهت عرضه انواع مواد غذایی کم حجم مانند تخم مرغ و … ) و بوفه‌های صرف غذای آماده در مدارس، دانشگاه‌ها و سینماها، فروشگاه‌های خرده و عمده فروشی، سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فروشگاه‌های عرضه‌کننده محصولات پلاستیکی یکبار مصرف، از جمله موارد کاربرد این محصول است.

کیسه‌های فریزر شیت تک برگی آیری پلاست در بسته‌های 100 و 120 عددی تولید می‌شوند. از خصوصیات مهم کیسه فریزر رولی می‌توان به مصرف آسان‌تر و بهداشتی‌تر آن نسبت به بسته‌بندی‌های معمولی اشاره کرد که با توجه به دارا بودن پرفراژ و بسته‌بندی جعبه‌ای ویندوز پچ‌دار، از به هم ریختگی سایر برگ‌های کیسه در هنگام برداشتن یک برگ و تماس دست با تمامی کیسه‌ها جلوگیری می‌شود. بسته‌بندی جعبه‌ای براق منحصر به فرد این محصول، آن را از سایر کیسه‌های فریزر موجود در بازار متمایز می‌کند.

کیسه‌های فریزر آیری پلاست مطابق استاندارد ملی ایران در اندازه 35*25 سانتی‌متری تولید می‌شوند. این کیسه‌ها فاقد رنگ هستند. در هر جعبه یک رول 250 برگی وجود دارد و هر کارتن حاوی 30 رول است.

کیسه فریزر آسان‌مصرف آیری پلاست

این کیسه‌ها در ابعاد 35*25 سانتی‌متر تولید می‌شوند. وزن هر جعبه 246 گرم است و هر جعبه حاوی 200 برگ کیسه است. در هر کارتن 20 جعبه قرار دارد.

 • مزایای کیسه فریزر آسان‌مصرف آیری پلاست عبارت‌اند از:
 • مصرف آﺳﺎن و ﺑﻬﺪاﺷﺘﯽ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺑﺴﺘﻪﺑﻨﺪي ﺟﻌﺒﻪ
 • اﺗﺼﺎل ﺑﻪ ﮐﯿﺴﻪ ﺑﻌﺪي برای اﺳﺘﻔﺎده آﺳﺎن‌تر
 • حفظ رﻧﮓ و ﺧﻮاص ﻣﻮاد ﻏﺬاﯾﯽ ﻣﻨﺠﻤﺪﺷﺪه
 • مناسب براي ﻧﮕﻬﺪاري ﻃﻮﻻﻧﯽ ﻣﺪت در دﻣﺎي 18- درﺟﻪ سانتی‌گراد
 • اﺳﺘﻔﺎده آسان ﺗﺎ آﺧﺮﯾﻦ ﻗﻄﻌﻪ

کیسه فریزر تقویمی

کیسه فریزر تقویمی آیری پلاست

هر جعبه کیسه فریزر تقویمی آیری پلاست حاوی 100 برگ است. ابعاد این کیسه‌ها 35*25 است. وزن یک جعبه 113 گرم است و در هر کارتن 50 جعبه وجود دارد.

 1. ﻣﺰاﯾﺎی کیسه فریزر تقویمی آیری پلاست عبارت‌اند از:
 2. اﺳﺘﻔﺎده از ﻣﻮاد ﭘﻠﯽ اﺗﯿﻠﻦ ﮐﺎﻣﻼ ﻧﻮ و ﺑﻬﺪاﺷﺘﯽ
 3. دارا بودن اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎي ﻻزم
 4. طراحی ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت ﭼﺴﺒﯽ ﺗﻘﻮﯾﻤﯽ
 5. طراحی و ﺑﺴﺘﻪﺑﻨﺪي ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻣﺤﺼﻮل
 6. حفظ رﻧﮓ و ﺧﻮاص ﻣﻮاد ﻏﺬاﯾﯽ ﻣﻨﺠﻤﺪﺷﺪه
 7. ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﺮاي ﻧﮕﻬﺪاري ﻃﻮﻻﻧﯽ ﻣﺪت در دﻣﺎي 18- درﺟﻪ سانتی‌گراد

کیسه فریزر ضخیم

خصوصیات ویژه کیسه فریزر آیری پلاست

 • ابعاد استاندارد کیسه متناسب با نیاز
 • شفافیت بالای کیسه فریزر که بدلیل تولید از مواد اولیه با کیفیت است
 • دوخت بسیار عالی کیسه فریز
 • مقاومت بسیار بالای پلاستیک در مقابل پارگی
 • کیسه فریز جعبه‌ای با بسته بندی فوق‌العاده

موارد استفاده

کیسه‌های فریز یکی از پر مصرف‌ترین لوازم پلاستیکی است که هر فردی در طول روز در خانه، محل کار، فروشگاه و یا هر جای دیگری با آن سر و کار دارد. از مصارف خانگی گرفته تا صنعتی هر یک به نحوی از این کیسه‌ها استفاده می‌شود.