مصرف کیسه فریزر

استفاده خلاقانه از برخی محصولات مختلف در شرایط مختلف می‌تواند عمر استفاده از آن محصول را افزایش یا باعث حل یک مشکل بزرگ با یک روش خیلی ارزان و ساده شود. یکی از این محصولاتی که در زندگی ‌ما پرکاربرد است و می‌تواند به صورت خلاقانه استفاده‌های دیگری نیز داشته باشد، کیسه فریزر و دیگر کیسه‌هایی است که روزانه در منازل، رستوران‌ها، مغازه‌ها و غیره استفاده می‌شود. برخی کارهایی خلاقانه‌ای وجود دارد که طول عمر و یا تعداد بارهای استفاده از یک کیسه فریزر و دیگر کیسه‌های مشابه را بیشتر می‌کند که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است.

محافظت از یخ بستن آینه‌های جانبی ماشین

در این روش که معمولا در جاهایی که سرما زیاد است و هر صبح، شیشه و آینه‌ای ماشین‌ها معمولا یخ می‌زنند کاربرد دارد که شما می‌توانید شب قبل آینه‌های جانبی ماشین را با کیسه فریزرهای استفاده شده و تمیز  بپوشانید تا صبح باعث صرفه جویی در وقت شما شود.

بسته‌بندی ارزان برخی وسایل

برای بسته بندی وسایل و ابزارهایی مثل میخ، پیچ، رولپلاک، وسایل الکترونیکی و هر نوع ابزاری که کوچک هستند و امکان گم شدن آن وجود دارد شما می‌توانید از کیسه فریزر و یا ابزارهایی که با قرار گرفتن در برابر رطوبت امکان زنگ زدگی و یا خرابی آن وجود دارد، استفاده کنید اما یکی از ارزان ترین و اقتصادی ترین روش نگهداشتن آن در داخل کیسه فریزر است.

نگهداری ابزار نقاشی و قوطی‌های رنگ

یکی از مواردی که شما می‌توانید از کیسه فریزر استفاده کنید قرار دادن ابزار نقاشی مانند قلم  مو است که اگر در معرض هوا قرار بگیرد امکان خشک شدن و فاسد شدن آن وجود دارد که شما می‌توانید با قراردادن آن در کیسه فریزر و جلوگیری از نفوذ هوا به داخل آن از خشک شدن و خراب شدن ابزار نقاشی‌ خود حفاظت کنید. مورد دیگری که مرتبط به این بخش است قوطی رنگ استفاده شده است که می‌توان روی قوطی رنگ‌هایی که مقداری از آن هنوز باقی مانده است را با کیسه فریزر بپوشانید تا خشک نشود.

محافظت از گیاهان و گل‌های حساس در برابر سرمازدگی

یکی از خلاقانه‌ترین و کاربردی‌ترین جاهایی که شما می‌توانید از کیسه فریزر استفاده کنید استفاده از آن برای محافظت از گیاهان، نهال‌های کوچک و همچنین گیاهان مختلف در برابر سرمازدگی است که شما می‌توانید هر شب گل و گیاه خود را با کیسه فریزر پوشانده و مانع از ورود سرمای زیاد به داخل آن شوید فقط به یاد داشته باشید که این پوشش‌ها را هر صبح بردارید. همچنین استفاده دیگری که در این بخش می‌توان بیان کرد بستن آن به زانو و کفش در موقع باغبانی است تا از آلودگی لباس‌ها و کفش جلوگیری شود.

کارهای دستی خلاقانه با استفاده از کیسه فریزر

کیسه فریزر چسب دار

صنایع دستی بسیاری وجود دارد که می‌توان با استفاده از کیسه فریزر درست کرد. که در اینجا به چند مورد آن اشاره می‌شود:

  • انواع اسباب بازی جهت بازی کودکان
  • بافتن سبد
  • قالیچه و حصیر و انواع زیراندازه‌های پلاستیکی
  • طناب بازی
  • تزئین گلدان و درست کردن آن
  • درست کردن انواع گل تزئینی برای استفاده برروی وسایل و تزئین خانه
  • نخ پلاستیک قلاب دوزی
  • نقاشی برروی کیسه فریزر

همانطور که می‌دانید برای کشیدن نقاشی از هر چیزی می‌توان استفاده کرد تا نقاشی و اثر زیبایی آفریده شود. می‌توانید از فکر و خلاقیت‌ خود استفاده کنید و وسایل مختلفی را در این زمینه به کار بگیرید. کیسه فریزرهای شفاف را بردارید و بدون اینکه آن را باز کنید به صورت صاف و یکدست روی یک صفحه‌ی تخت پهن کنید. با استفاده از انگشت یا قلم مو روی پلاستیک نقاشی کنید و وقتی رنگ روی پلاستیک کمی خشک شد یا کامل خشک شد روی آن اسپری جلا بزنید. پلاستیک را باد کنید و با استفاده از نخ یا کاموا آنرا ببندید. حالا می توانید با بادکنکی که ساخته‌اید بازی کنید یا برای تزئین خانه از آن استفاده کنید.

این موارد و بسیاری از موارد دیگری وجود دارد که شما می‎توانید از کیسه فریزر و کیسه‌های پلاستیکی استفاده خلاقانه و به‌صرفه‌ای داشته باشید که هم موجب استفاده مجدد از کیسه فریزر می‌شود و هم از نظر هزینه صرفه‌جویی بسیاری برا شما خواهد داشت.