درباره ما

آیری پلاست، مجهز به پیشرفته‌ترین آزمایشگاه‌های تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت بوده و با برخورداری از پیشرفته‌ترین تجهیزات، در جهت ارائه‌ی بهترین محصولات به مصرف کنندگان عزیز گام بر می‌دارد.

مواد اولیه کاملا نو و بهداشتی و ترکیبات جدید تولید محصول در آزمایشگاه های مجهز این شرکت توسط کارشناسان مجرب آزمایش شده و با تکیه بر پژوهش‌های علمی مؤثر و بهره گیری از مواد اولیه‌، پس از گذراندن آزمایش‌های متعدد و دریافت گواهینامه‌ها و تائیدیه های لازم، در سبد محصولات خانواده‌ها جای می‌گیرند.

طراحی نوین، کیفیت عالی و بسته‌بندی شکیل محصولات که توسط بهترین طراحان گرافیک و طراحان صنعتی صورت می‌پذیرد از دیگر نقاط برجسته این برند به حساب می‌آید.

آیری پلاست، توسعه پایدار، حفظ سلامت مصرف کننده و اشتغال زایی را با بهره‌گیری از دانش و فن‌آوری روز در فرآیند تولید، سرلوحه ارزش‌های محوری خود قرار داده است و بهبود سطح رفاه جامعه را از اهداف فراگیر خود دانسته و با رقابتی سازنده در این مسیر گام نهاده است. کیفیت‌مداری، دانش‌محوری، خلاقیت و کار گروهی از ارزش‌های محوری این برند به شمار می‌آید که با اتکا بر سرمایه انسانی متعهد ، رسالت بنیادین خویش را بر ارتقای سطح رفاه زندگی مصرف‌کنندگان، با ارائه سبدی متنوع و با کیفیت از محصولات پلیمری سبد خانگی قرار داده است.