سفره‌ یکبار مصرف امروزه به دلیل استفاده راحت و همچنین قیمت مناسب بسیار رایج شده است. این سفره‌ها در مهمانی‌ها، در سفر، رستوران‌ها و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل اینکه این سفره‌ها از پلاستیک تولید می‌شوند و همچنین انواعی از سفره‌های یکبار مصرف در بازار تولید می‌شوند نیاز است تا در انتخاب و خرید آن نکاتی مورد توجه قرار گرفته شود.

سفره یکبار مصرف دارای انواع مختلفی همچون سفره‌ یکبار مصرف نانو، سفره یکبار مصرف مجلسی، سفره یکبار مصرف کاغذی، سفره یکبار مصرف پلاستیکی و سفره یکبار مصرف شیشه‌ای در بازار عرضه می‌شود که می‌توان متناسب با نیاز از آن‌ها استفاده کرد. در کیفیت سفره‌های یکبار مصرف نوع مواد اولیه استفاده شده بسیار اثر گذار است و برای همین بسیار مهم است که سفره‌های یکبار مصرف از مواد اولیه تازه و بدون زیان ساخته شده باشد. این سفره‌ها باید دارای استانداردهایی باشد که بتوان از آن استفاده کرد.

نکات مهم در هنگام خرید سفره یکبار مصرف

با توجه به اینکه سفره‌های یکبار مصرف بخشی از زندگی روزمره ما شده است نیاز است تا در انتخاب و خرید سفره یکبار مصرف نکاتی را مورد توجه قرار دهیم.

سفره یکبار مصرف مجلسی آیری پلاست

نکات عمومی و بهداشتی

در هنگام خرید سفره یکبار مصرف اولین نکاتی که باید مورد توجه قرار گرفته شود نکات بهداشتی است.

  • در هنگام خرید باید به این نکته توجه نمود که سفره یکبار مصرفی که انتخاب می‌شود آلودگی و رطوبت را از زمین و محیط به خود جذب نکند و نفوذ پذیری نسبت به آب و مایعات نداشته باشد.
  • سفره‌های یکبار مصرفی را انتخاب کنید که از مواد اولیه تازه تولید شده و دارای بوی نا مطبوع نبوده و همچنین سفره‌هایی را انتخاب کنید که دارای رنگ شفاف باشند.
  • انتخاب سفره‌های یکبار مصرفی که قابلیت بازیافت داشته و بتوان آن را بازیافت کرد از جمله نکاتی است که باید برای حفظ محیط زیست و کاهش مصرف پلاستیک مورد توجه قرار گرفته شود.
  • سفره یکبار مصرفی که دارای نام کارخانه تولید کننده، مجوز بهداشت و علامت استاندارد است را انتخاب کنید تا برای سلامتی شما زیان آور نباشد.
  • سفره یکبار مصرف با مواد غذایی مانند نان داغ و غیره که بر روی سفره قرار گرفته می‌شود نباید واکنش بدهد که در صورت واکنش و ترکیب با آن باعث مضرات شیمیایی می‌شود.
  • از جمله نکات عمومی دیگری نیز وجود دارد که باید در هنگام خرید به آن نیز توجه شود مانند؛ سایز محصول، مقاومت و کشش سفره یکبار مصرف، پر فراژ سفره یکبار مصرف و درصد استفاده از کربنات نیز از جمله مواردی است که می‌بایست در هنگام خرید مورد توجه قرار گیرد.
  • برای خرید سفره یکبار مصرف بهتر است که از مراکز معتبر آن را تهیه کرده و از خرید این کالای با ارزش از مراکزی که معتبر نیستند خودداری شود.

قیمت

قیمت از جمله مواردی است که برای هر فردی در انتخاب محصول و کالای مورد نیاز دارای اهمیت است. اما در هنگام خرید سفره یکبار مصرف باید این مورد را بیشتر مورد توجه قرار داد و کالایی را انتخاب کرد که دارای کیفیت بالا و همچنین از نظر بهداشتی نیز دارای کیفیت و استاندارد لازم باشد. در خرید سفره یکبار مصرف قیمت را به عنوان یک فاکتور مهم در نظر بگیرید و از خرید سفره‌های یکبار مصرف ارزان قیمت که  بدون نام و نشان کارخانه و نشان استاندارد در بازار عرضه می‌شود خودداری کنید.

شرکت آیری پلاست از جمله تولید کننده‌های سفره یکبار مصرف در کشور است که انواعی از سفره‌های یکبار مصرف را تولید و به بازار عرضه می‌کند. سفره یکبار مصرف مجلسی و سفره یکبار مصرف طرح کودک آیری پلاست از جمله محصولات این شرکت است که دارای مجوزهای FDA بوده و دارای استانداردها لازم است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *